Opis szczegółowy
Liebfraumilch to najbardziej znane i popularne wino niemieckie. Jego nazwa oznacza w wolnym tłumaczeniu „Mleko Ukochanej Pani” i nawiązuje do cudownie łagodnego i słodkiego smaku, jakim się odznacza. Powstaje w winnicach nad Renem, w malowniczym regionie Rheingau.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
| Kolor | biały |
| Szczep | Muller-Thurgau, Silvaner, Rivaner, Riesling |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Sery pleśniowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 9,5 % obj. |
| Składniki | Liebfraumilch to najbardziej znane i popularne wino niemieckie. jego nazwa oznacza w wolnym tłumaczeniu „mleko ukochanej pani” i nawiązuje do cudownie łagodnego i słodkiego smaku, jakim się odznacza. powstaje w winnicach nad renem, w malowniczym regionie rheingau. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Pflatz |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cerville investments sp. z o.o. ulica i numer: taśmowa 7a kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 291 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
| Cukry | 4,2 g |