Sonko Lekkie Razowe Pieczywo Chrupkie Bez Cukru Zdrowa Przekąska 170 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pieczywo Lekkie razowe – wypiekane jest na bazie mąki pełnoziarnistej żytniej i pszennej. Produkt wypiekany jest bez dodatku cukrów (zawiera jedynie występujące cukry). Posiada wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Jest źródłem magnezu, cynku, tiaminy i kwasu foliowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekkie |
|---|---|
| Typ | Razowe |
| Składniki | mąka pełnoziarnista - razowa (52,6%; żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | magnez, cynk |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 358 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 97 kJ |
| Wielkość porcji | 5,3 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 24 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 76,4 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 20 %RWS |
| Cynk | 2,4 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |