Sonko Lekkie 7 Ziaren Pieczywo Chrupkie Zbożowe Zdrowa Przekąska 170g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pieczywo Lekkie 7 ziaren – powstało w wyniku wymieszania 7 różnych zbóż, dzięki czemu wyróżnia się wyjątkowym smakiem i jest bogate w liczne składniki odżywcze. Produkt jest źródłem tiaminy. Charakteryzuje się wysoką zawartością kwasu foliowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekkie |
|---|---|
| Typ | Mieszane |
| Składniki | 57,9% mąka żytnia ,15% kaszka kukurydziana, 9% mąka pszenna, 7% pełnoziarnista mąka pszenna, woda, 3% mąka jęczmienna, 2% mąka z amarantusa, 2% inulina, 1% mąka gryczana, 1% mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1540 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 101 kJ |
| Wielkość porcji | 5,3 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 77,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 0,17 mg/100g |
|---|---|
| Kwas foliowy (witamina B9) | 70,1 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 35 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |