Solidarność Złota Wiśnia w likierze Czekoladki 146 g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Smak dojrzałych wiśni zatopionych w aromatycznym likierze osłodzi każde świąteczne spotkanie
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem |
| Zawartość netto | 146 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, substancje utrzymujące wilgoć: kwas cytrynowy, inwertaza, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476, aromaty. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 457 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1909 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |