Sól morska jodowana 110g Prymat X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sól morska Prymat jest idealną propozycją dla osób lubiących śródziemnomorski styl gotowania. Idealnie nadaje się do przyprawiania wszelkiego rodzaju potraw, w szczególności ryb oraz mięs. Najbardziej intensywnym smakiem charakteryzuje się zaraz po zmieleniu, dlatego proponujemy Sól morską w atrakcyjnym młynku. Świetnie prezentuje się on na kuchennym stole, dodatkowo jest bardzo poręczny i idealnie odmierza pożądaną ilość soli.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Sól |
| Przeznaczenie | Sól morska ma uniwersalne zastosowanie w gastronomii, doskonale wzbogaca smak ryb i mięs. Ma zastosowanie jako środek konserwujący żywność, a także zapobiega utracie soli mineralnych podczas gotowania warzyw. Sól powinno się dodawać podczas gotowania ciasta drożdżowego, ponieważ równoważy działanie drożdży. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 110 g |
| Składniki | Składniki: sól morska, jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca E535. Produkt może zawierać: gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę i sezam, które są używane w zakładzie. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 456 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |