Sokoliki Foodbolówki 130g Sokołów X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Produkt drobiowy z cielęciną, homogenizowany, wędzony, parzony bez osłonki w formie kuleczki o średnicy 22 mm Nowa propozycja Sokolików to produkt bezglutenowy, bez laktozy i bez substancji konserwujących. Parówki Sokolik stanowią źródło białka - 15,5 g białka w 100 g produktu gotowego
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso 90 % ( w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-105-210 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 773 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15,5 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |