Opis szczegółowy
Sok pomidorowy z kiszonymi ogórkami
• Niespodziewane połączenie, które bardzo pozytywnie zaskakuje swoim smakiem.
• Idealnie orzeźwiający smak, doskonale gaszący pragnienie – w sam raz na lato!
• Wyjątkowa propozycja dla osób, które uwielbiają polskie smaki.
• Dodatek przecieru z kiszonych ogórków sprawia, że sok ten jest nie tylko pożywny, ale i pełen pozytywnych właściwości odżywczych.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Pomidorowy, Ogórkowy |
| Składniki | Sok z pomidorów odtworzony z zagęszczonego soku (89,7%), przetarte ogórki kiszone (10%), sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 229 kJ |
| Wielkość porcji | 300 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |