Opis szczegółowy
Wygodny kubeczek 200 ml to doskonała porcja na każdą chwilę. Bez dodatku cukru, zawiera tylko pyszny sok jabłko gruszka. Idealny wybór na zdrową przekąskę w pracy, szkole czy na piknik.
Parametry produktu
| Pojemność | 200 ml |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy, Gruszkowy |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Składniki | Sok jabłkowy 60%, gruszkowy 40%, witamina c |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mbf sa ulica i numer: grójecka 1 kod pocztowy i miasto: 05-530 góra kalwaria pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 171 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |