Sok 100% pomarańczowy Wosana 3l X3
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny i zdrowy sok dla osób ceniących sobie wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną.
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | sok pomarańczowy (100%) z zagęszczonego soku pomarańczowego, witamina C (kwas L-askorbinowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 3,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: WOSANA S.A. Ulica i numer: ul. Batorego 35a Kod pocztowy i miasto: 34-120 Andrychów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 187 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |