Soczewica konserwowa 2,5 kg Helcom X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Soczewica ma wiele wartości odżywczych. Zawiera dużo białka, które może być alternatywą dla białka pochodzenia zwierzęcego. Jest także bardzo bogatym źródłem ważnego dla serca potasu i potrzebnego w ciąży kwasu foliowego. Doskonała do zup, sałatek i innych dań.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Soczewica |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Soczewica, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,2 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,75 kg |
| Pojemność | 2650 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 266 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 252 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |