Soczewica Czerwona Naturalna - Bonduelle Ugotowana na Parze w Puszce 425ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Soczewica uznawana jest za jedną z najstarszych i najzdrowszych roślin uprawianych przez człowieka. Dzięki innowacyjnej obróbce termicznej otrzymujesz smaczne i pożywne nasiona, które kryją w sobie jeszcze więcej wartości odżywczych niż w klasycznej puszce.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Soczewica |
| Zawartość netto | 310 g |
| Składniki | Soczewica, woda, sól, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, emulgator: chlorek wapnia, aromat (seler). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 265 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | apertyzacja |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | kwasu foliowego |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 36 μg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|