Smoby Traktor Max
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Traktor z nowym designem, na pedały w zestawie z przyczepką, łychą oraz koparką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 39cm. Wyprodukowany we Francji. Wymiary: 182 x 44 x 66 cm, 3 l+
Parametry produktu
| Typ | Traktory |
|---|---|
| Napęd | Na pedały |
| Maksymalna waga dziecka | 50 kg |
| Użyte materiały | Plastik |
| Wymiary | 1,82 m |
| Kolor | czarny, szary, żółty |
| Rok produkcji | 2022 |
| Wiek dziecka | 3 lata |
| Wyprodukowano na terenie UE | Tak |
| Gwarancja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 10,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: simba toys polska sp. z o.o. ulica i numer: flisa 2 kod pocztowy i miasto: 02-247 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Dodatkowe informacje | Produkt posiada: pedały, kierownicę, regulowane siedzisko, przyczepkę, klakson, łychę i koparkę |