Smalec wyborowy 500 g Fat Chef X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonałej jakości tłuszcz spożywczy pochodzenia zwierzęcego, otrzymany przez wytopienie z sadła, słoniny oraz tłuszczu drobnego.
Przeznaczony do spożycia w formie nie przetworzonej oraz do smażenia, gotowania i duszenia. Charakteryzuje się zapachem i smakiem oraz znakomitymi parametrami fizyko-chemicznymi.
Oprócz przygotowywania potraw smalec wieprzowy idealnie sprawdza się jako składnik ciast kruchych, ciast z nadzieniem mięsnym jak również do smażenia pączków i faworków.
Data przydatności:
- produkt schłodzony 10 miesięcy od daty produkcji
- produkt mrożony 20 miesięcy od daty produkcji
Produkt do uniwersalnego zastosowania w gastronomii, cukiernictwie i piekarnictwie.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | smażenie, dodatek do ciast |
|---|---|
| Składniki | Tłuszcz wieprzowy 100% |
| Zawartość tłuszczu | 100 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | -2 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe "agro-top" sp. z o.o. ulica i numer: ul. t. kościuszki 15 kod pocztowy i miasto: 08-112 wiśniew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3699 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 50 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Eurofins Polska Sp. z.o.o. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |