Słodzik w płynie 75 ml Stevia Zielony listek
dodaj do przechowalni
0
Opis
Doskonały do słodzenia zimnych i gorących napojów.
Do napoju lub deseru dodać odpowiednią ilość słodzika a nastepnie zammieszać - 5 kropli słodzika słodzi jak jedna łyżeczka cukru. 1 łyżeczka słodzika w płynie odpowiada 100 g cukru - 1/2 szklanki
Warunki przechowywania
W suchym i chłodnym mijscu z oryginalnym i zamkniętym opakowaniu - po otwarciu przechowywać w lodówce.
Składniki
woda; substancja wiążąca: glicerol; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (7,4%); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu
Informacje o produkcie
Marka: DOMOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,101 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 350kJ/84kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | g |
| Cukry | g |
| Błonnik | <0.1 g |
| Białko | g |
| Sól | 0 g |