Opis szczegółowy
Śliwki Bakalland zachowują soczystość i owalny, jednolity kształt. Suszone śliwki mają pięć razy więcej witaminy A oraz błonnika niż świeże owoce! Świetnie wpływają również na kondycję włosów, ze względu na zawartość miedzi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śliwki |
| Typ | Całe owoce |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Składniki | Śliwki suszone bez pestek, substancja konserwująca e200 |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1191 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 417 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 59,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 59,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Miedź | 0,42 mg/100g |
| Potas | 804 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,36 mg/100g |
| Witamina A | 154 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 19 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,24 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 17 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |