Opis szczegółowy
Idealna do pieczenia oraz jako przekąska
Parametry produktu
| Rodzaj | Śliwki |
| Typ | Całe owoce |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia, Stany Zjednoczone, Chile, Argentyna, Serbia |
| Składniki | Śliwka suszona bez pestek, substancja konserwująca e202 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile, Serbia, Mołdawia, Stany Zjednoczone, Argentyna |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 292 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1233 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |