Śledzik na raz w sosie śmietanowym Lisner 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śledzik na raz w sosie śmietanowym to pyszna propozycja na szybką przekąskę - idealne połączenie marynowanych filetów śledziowych z klasycznym sosem śmietanowym.
Parametry produktu
| Składniki | 40% marynowane, krojone filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus)* (śledź, cukier, sól, ocet spirytusowy), olej rzepakowy, woda, 8% śmietana (śmietana, stabilizator: karagen), 6,6% cebula marynowana, 6,3% ogórek konserwowy, 3% jabłko pasteryzowane, cukier, ocet spirytusowy, jogurt termizowany (odtłuszczone mleko, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator: guma guar), sól, żółtko jaja, sok z jabłek, mielona gorczyca, kurkuma, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Pojemność | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 322 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 286 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1184 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E1422 Acetylowany adypinian diskrobiowy, E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana, Substancja zagęszczająca, Substancja konserwująca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | E1422 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 16,1 % |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | D |