Śledzik na raz w sosie musztardowym Lisner 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śledzik na raz w sosie musztardowym to sycąca i pyszna przekąska. Lekko pikantny sos musztardowy w połączeniu z marynowanymi filetami śledziowymi zadowoli każde podniebienie.
Parametry produktu
| Składniki | 40% filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus)* (śledź, sól, ocet spirytusowy, cukier), olej rzepakowy, woda, 5% cebula marynowana, 5% musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól, kurkuma); cukier, śmietana, sól, ocet spirytusowy, 0,7% ziarno gorczycy czarnej, przyprawy (zawiera laktozę i gorczycę), żółtko jaja, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), aromat. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Pojemność | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 322 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1515 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|