Śledzik na raz w sosie grzybowym KURKI Lisner 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Idealny produkt na szybką przekąskę.
Parametry produktu
| Składniki | 40 % filety ze śledzia atlantyckiego*, olej rzepakowy, woda, 8,5 % śmietana, 6,4 % grzyby konserwowe (4,2 % pieczarki, 1,1 % kurki, 1,1 % nameko), cebula marynowana, cukier, jogurt (mleko, skrobia), sól, smażona cebula z grzybami [cebula, 0,6 % maślaki, olej rzepakowy, mieszanka przyprawowa (zawiera: hydrolizat białka sojowego, barwnik: ryboflawiny)], ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, żółtko jaja, aromat (zawiera mleko), ekstrakt papryki i kurkumy, regulatory kwasowości (kwas octowy, kwas cytrynowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 322 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wyrób należy przechowywać i dystrybuować w temperaturze od +2°C do +7°C w suchych i czystych warunkach. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1280 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E260 Kwas octowy, E330 Kwas cytrynowy, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu |