Opis szczegółowy
Kawałki solonych filetów ze śledzia atlantyckiego bez skóry z ogórkiem i cebulą w oleju rzepakowym
Parametry produktu
| Składniki | Filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), olej rzepakowy, ogórek, sól, cebula, regulatory kwasowości: kwas winowy [l(+)-], kwas cytrynowy, kwas octowy; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; dekstroza, cukier, ocet spirytusowy, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; aromat , ekstrakt kopru. |
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Solone, W oleju, Z warzywami |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Pojemność | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: seko s.a. ulica i numer: zakładowa 3 kod pocztowy i miasto: 89-620 chojnice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 357 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1472 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 3 g/100g |
| Witamina D | 20,8 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 416 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |