Śledzie od serca ze śliwką 300g Contimax X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śledzie od serca ze śliwką, filety śledziowe krojone 300g
Parametry produktu
| Składniki | Marynowane filety ze śledzia (45%) [filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus, obszar połowu: północno-wschodni atlantyk, podobszar połowu: morze norweskie (iia)*, skagerrak i kattegat (iiia)*, morze bałtyckie (iiid)*, morze północne (iv)*, wody islandii i wysp owczych (v)*, złowione za pomocą włoków (w)*, sieci okrążających i podrywek (s)*. *patrz nadruk obok numeru partii), woda, cukier, sól, ocet spirytusowy], olej rzepakowy (26%), cebula marynowana (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), suszona śliwka (10%), koncentrat papryki. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1369 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
|---|---|
| Zawiera siarczyny | Nie |