Śledzie od serca z żurawiną 300g Contimax X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
ŚLEDZIE OD SERCA filety śledziowe z żurawiną 300g
Parametry produktu
| Składniki | marynowane filety ze śledzia (45%) [((A)* - filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), (B)* - filety ze śledzia bałtyckiego (Clupea harengus membras), woda, ocet spirytusowy, sól, cukier, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy], cebula marynowana (cebula, woda, regulator kwasowości: kwas octowy), olej rzepakowy (23,3%), suszona żurawina (6%), koper suszony. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozprzowe |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus/Clupea harengus membras |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1349 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |