Śledzie od serca z grzybami 300g Contimax X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śledzie od serca z suszonymi grzybami, filety śledziowe krojone 300g
Parametry produktu
| Składniki | 55% marynowane filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry [filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), woda, cukier, sól, ocet spirytusowy], 21,7% olej rzepakowy, cebula marynowana (cebula, woda sól, regulator kwasowości: kwas octowy; przeciwutleniacze: kwas cytrynowy, kwas askorbinowy), kapusta biała (kapusta biała, woda, ocet, sól, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, kwas winowy), woda, koncentrat pomidorowy, 0,7% grzyby suszone (podgrzybek, borowik, maślak, koźlarz, pieczarka - w zmiennych proporcjach), cukier, sól, aromat, przyprawy, ekstrakt z papryki. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 302 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1249 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|