Śledzie od serca Wiejskie z cebulką 300g Contimax X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śledzie od Serca Wiejskie, z cebulką, filety śledziowe marynowane, krojone, w zalewie olejowej.
Parametry produktu
| Składniki | Marynowane filety śledziowe 50% [filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus, woda, cukier, sól, ocet spirytusowy], woda, cebula marynowana 10% (cebula, woda, ocet spirytusowy, sól), olej rzepakowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, przyprawy. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Krótki opis marketingowy | Wiejskie filety śledziowe marynowane w zalewie z cebulą marynowaną 300g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 902 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |