Śledź atlantycki w sosie śmietanowym Lisner 160g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Filety śledziowe w aksamitnym sosie śmietanowym.
Parametry produktu
| Składniki | 35% filety ze śledzia atlantyckiego*, olej rzepakowy, woda, 8,3% śmietana, 6,8% cebula marynowana, 6,5% ogórki konserwowe, 3,2% jabłko gotowane, cukier, jogurt (mleko, skrobia), ocet spirytusowy, sól, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas octowy), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu). Produkt może zawierać: gorczycę, skorupiaki, soję i seler. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 160 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 160 g |
| Pojemność | 160 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 995 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,6 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 3,2 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 64 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|