Skyr jogurt typu islandzkiego Piątnica 450g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Skyr to pochodzący z Islandii niezwykle gęsty jogurt o delikatnym śmietankowym smaku. Zawiera dużo białka, jest niezwykle kremowy i pożywny. Doskonały jako sycąca przekąska, niezastąpiony także jako składnik dipów i deserów.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 17 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 274 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|