Skrobia ziemniaczana BIO 500g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczna skrobia ziemniaczana pozyskiwana z bulw pędowych ziemniaków. Idealnie sprawdza się jako zagęstnik do zup i sosów, ale również do wyrobu domowego kisielu, budyniu, klusek i ciast.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia ziemniaczana* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1360 kJ / 320 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 80 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |