Silan Blutenrausch doy 50 prań 550 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowy Silan Aromatherapie Fabelhafter Blütenrausch w opakowaniu uzupełniającym z dwukrotnie skoncentrowaną formułą oferuje długotrwały zapach i miękkość przy mniejszym dozowaniu. Produkt jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania. Opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu, a składniki produktu są biodegradowalne w 97%. Dwukrotnie skoncentrowana formuła umożliwia zastosowanie mniejszego opakowania, wykorzystanie mniejszej ilości plastiku oraz zużycie mniejszej ilości wody.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Wystarczy mała dawka płynu, aby uzyskać niesamowitą świeżość silana. produkt należy dozować bezpośrednio do komory w pralce przeznaczonej na płyn zmiękczający zgodnie z dozowaniem przedstawionym w tabeli. |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa(alpha-isomethyl lonone, citronellol, coumarin, limonene, linalool) |
| Dozowanie | 11 ml = 4 - 5 kg prania |
| Zapach | Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | Gotowy do użycia, nie wymaga mieszania ani rozcieńczania. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 50 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 70 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| kompozycje zapachowe | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/12/0/1212046.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 550 ml |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |