Siemię Lniane 400 g SANTE X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Siemię lniane jest źródłem białka i błonnika pokarmowego, witamin: niacyny, kwasu foliowego, witaminy b1 i b6 oraz składników mineralnych: potasu, magnezu, fosforu, żelaza, cynku i wapnia. Wyśmienicie smakuje jako dodatek do sałatek lub rozdrobnione ze szczyptą soli i posypane na kanapce.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Siemię lniane. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 546 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2251 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 54 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 613 mg/100g |
| Magnez | 389 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 104 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 50 %RWS |
| Potas | 834 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 42 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 1,6 mg/100g |
| Wapń | 234 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 29 %RWS |
| Cynk | 5,4 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 88 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 87 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 44 %RWS |
| Żelazo | 8,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 59 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |