Sielska Kluska durum z jajami strusimi krajanka 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Makaron rzemieślniczy wyrabiany wyłącznie z ekologicznej semoliny oraz świeżo wybijanych jaj strusich pozyskiwanych z polskich gospodarstw rolnych.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych
Składniki
semolina* (mąka z PSZENICY durum), JAJA strusie świeże (4,5 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,26 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1520kJ/359kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 71 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 3.2 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0.02 g |