Opis szczegółowy
Sicilian Spritz to bezalkoholowy gazowany napój z dodatkiem 20% soku pomarańczowego pochodzącego z Sycylii, naparu z ziół i chmielu Cascade. Produkt pasteryzowany.
SICILIAN SPRITZ NIE ZAWIERA:
GLUTENU, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, AROMATÓW.
Mówisz Italia latem, myślisz Sicilian Spritz. Trzymasz w dłoni orzeźwiający bezalkoholowy moctail inspirowany słynnym włoskim drinkiem z mnóstwem sycylijskich pomarańczy z chmielem Cascade. Pełnia smaku i orzeźwienia bez procentów.
Składniki: woda, sok pomarańczowy 20%, cukier, dwutlenek węgla, granulat chmielowy, skórka z pomarańczy, napar z ziół.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Pomarańczowy, Ziołowy |
| Działanie | Orzeźwiające, Odprężające, Witaminizujące, Izotoniczne, Chłodzące |
| Składniki | Woda, sok pomarańczowy ,cukier , dwutlenek węgla, granulat chmielowy, skórka pomarańczowa, napar z ziół. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 9 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superkraft dystrybucja ulica i numer: ul. racałwicka 24/45 kod pocztowy i miasto: 30-075 kraków pl |
| Krótki opis marketingowy | Mówisz italia latem, myślisz sicilian spritz. trzymasz w dłoni orzeźwiający bezalkoholowy moctail inspirowany słynnym włoskim drinkiem z mnóstwem sycylijskich pomarańczy z chmielem . pełnia smaku i orzeźwienia bez procentów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 280 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Podawać schłodzone |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,05 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 105 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 128 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 640 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0,41 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |