Sheba Selection in Sauce Soczyste Smaki 4x85g X13
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Sposób karmienia: należy dostosować ilość karmy do poziomu aktywności i kondycji kota. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody. Aby uzyskać informacje jak karmić kota, odwiedź naszą stronę internetową bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii. Zmieniając dietę zwierzęcia, uwzględnij okres przejściowy.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Wiek kota | Kocięta, Koty dorosłe, Koty młode, Koty starsze |
| Waga netto | 340 g |
| Skład | Z kurczakiem i wołowiną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% i wołowina 4% w kawałkach ** ), zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, substancje mineralne, cukry. *93% pochodzenia. ** kawałki stanowią 43% produktu. z kurczakiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *93% pochodzenia. ** kawałki stanowią 43% produktu. z jagnięciną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym jagnięcina 4% w kawałkach ** ), zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, substancje mineralne, cukry. *93% pochodzenia. ** kawałki stanowią 43% produktu. z kaczką i indykiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kaczka 4% i indyk 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *93% pochodzenia. ** kawałki stanowią 43% produktu. |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Okres przydatności | 730 dni (dzień) |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |