Sheba Selection in Sauce Smaki Rybne sos 85g X13
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mokra karma dla kota Sheba® Selection in Sauce Smaki Rybne to zestaw 4 saszetek o smaku białej ryby, łososia, dorsza i tuńczyka, zawierających luksusowe mieszanki najwyższej jakości kawałków karmy w delikatnym sosie. Ich pyszna receptura sprawia, że Twój koci przyjaciel będzie prosił o więcej. Sheba® Selection in Sauce Smaki Rybne to karmy pełnoporcjowe, które dostarczą Twojemu kotu niezbędnych składników odżywczych. Dostępne w wygodnych saszetkach.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Wiek kota | Koty dorosłe |
| Waga netto | 340 g |
| Skład | Z łososiem i dorszem czarnym. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (92% pochodzenia ), ryby i produkty rybne* (w tym łosoś 4% i dorsz czarny 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *. ** kawałki stanowią 43% produktu. z białą rybą skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (93% pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym biała ryba 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *. ** kawałki stanowią 43% produktu. z rybą oceaniczną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (93% pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym ryby oceanicznej 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *. ** kawałki stanowią 43% produktu. z dorszem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (93% pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym dorsza 4% w kawałkach ** ), produkty pochodzenia roślinnego, zboża, substancje mineralne, cukry. *. ** kawałki stanowią 43% produktu. |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Okres przydatności | 730 dni (dzień) |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |