Sheba Delicacy in Jelly Drobiowe Smaki 4*85g X13
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Sposób karmienia: należy dostosować ilość karmy do poziomu aktywności i kondycji kota. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody. Aby uzyskać informacje jak karmić kota, odwiedź naszą stronę internetową bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii. Zmieniając dietę zwierzęcia, uwzględnij okres przejściowy.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | Kurczakowe |
| Wiek kota | Koty dorosłe, Koty starsze |
| Waga netto | 340 g |
| Skład | Z kaczką. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kaczka 4% w kawałkach ** ), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% pochodzenia. ** kawałki stanowią 40% produktu. z kurczakiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% w kawałkach ** ), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% pochodzenia. ** kawałki stanowią 40% produktu. z drobiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym drób 4% w kawałkach ** ), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% pochodzenia. ** kawałki stanowią 40% produktu. z indykiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym indyk 4% w kawałkach ** ), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% pochodzenia. ** kawałki stanowią 40% produktu. |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Okres przydatności | 730 dni (dzień) |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |