'Seth&Riley's GARAGE Hard Drink Lemon 0,4 l X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Garage Hard Lemonade, ze względu na swoją niezwykłą moc orzeźwienia, to idealna propozycja dla młodych ludzi szukających nowych wrażeń. Polecany na różnego rodzaju imprezy w plenerze.
Parametry produktu
| Smak podstawowy | Cytrynowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Pojemność | 400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Skład | Piwo (woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel), napój o smaku cytrynowym (woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy, stabilizator: guma arabska, aromaty, sok cytrynowy z koncentratu (0,1%), przeciwutleniacz : kwas askorbinowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Carlsberg Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Krakowiaków 34 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |