Serwetki papierowe Minecraft, 33x33 cm, 20 szt.
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Serwetki papierowe Minecraft, 33x33 cm, 20 szt.
Parametry produktu
| Wymiary (DxS) | 33 - 33 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Papier |
| Kolor | Zielony, Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 20 szt. |
| Rodzaj produktu | Serwetki |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Serwetki papierowe minecraft, 33x33 cm, 20 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |