Serek wiejski z malinami i żurawiną Piątnica 150g X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Uwielbiany przez konsumentów Serek Wiejski z owocami teraz w nowej odsłonie.
Aromatyczne owoce malin i żurawiny, które OSM Piątnica wybrała jako dodatek do Serka Wiejskiego to nie tylko uwielbiane i dostępne latem przysmaki, ale także owoce o wielu właściwościach zdrowotnych. Produkowany wyłącznie z składników - twarogu, śmietanki oraz dodatku musu owocowego z kawałkami owoców może być wartościowym i sycącym posiłkiem czy też pomysłem na pyszny deser. Serek z owocami nie zawiera konserwantów, barwników oraz wzmiacniaczy smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Serek ziarnisty |
| Smak | Słodki |
| Składniki | twaróg ziarnisty, śmietanka, wsad malinowy z żurawiną (cukier, malina 4%, żurawina 4%, aromaty , koncentrat soku z cytryny), sól. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 515 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |