Serek waniliowy BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny deser z twarogu i śmietany o smaku waniliowym. Świetna przekąska dla dzieci i dorosłych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
TWARÓG* 56%, JOGURT śmietankowy* 26% (MLEKO*, ŚMIETANA*, kultury bakterii jogurtowych Bifidobacterium, BB-12®), wsad smakowy* 18% (cukier*, woda, skrobia kukurydziana*, ekstrakt z wanilii bourbon 1,4%, zagęszczony sok z marchwi*, zagęszczony sok z cytryny*, ekstrakt z kurkumy*). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 450/107 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.9 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 12 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.1 g |