Serek truskawkowy BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny deser z tworogu i jogurtu o smaku truskawkowym. Świetna przekąska dla dzieci i dorosłych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
TWARÓG* 54%, JOGURT śmietankowy* 30% (MLEKO*, ŚMIETANA*, kultury bakterii jogurtowych Bifidobacterium, BB-12®), wsad smakowy* 16% (cukier trzcinowy*, sok truskawkowy z koncentratu* 34%, koncentrat soku z buraków*, aromat truskawkowy). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
LAKTOZA,MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 407/97 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.9 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 10 g |
| Białko | 7.5 g |
| Sól | 0.1 g |