Serek do smarowania BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny serek mleczny do smarowania pieczywa. Idelny do kanapek i przekąsek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO BIO, ŚMIETANA BIO, kultury bakterii, sól.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1141/276 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 2.5 g |
| Cukry | 2.5 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0.7 g |