Serek Wiejski Naturalny Tradycyjny - Piątnica Opakowanie Rodzinne 500g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Najlepszy na rynku Serek Wiejski, w wygodnym, ekonomicznym kubku rodzinnym, o gramaturze 500 g. Dodatkowa pokrywka umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania, dzięki czemu produkt na dłużej zachowuje świeżość i smak. Propozycja ciekawych i smacznych przepisów na opakowaniu wewnątrz etykiety (w miejscu: Zerwij i przeczytaj, których szeroka oferta dostępna jest również w dziale: Przepisy), będą doskonałą inspiracją do przyrządzenia pysznych sałatek, mizerii czy rewelacyjnych zapiekanek dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Serek ziarnisty |
| Smak | |
| Składniki | twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, sól, |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 406 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |