Opis szczegółowy
ser półmiękki dojrzewający podpuszczkowy z przerostem szlachetnej pleśni
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Blue Cheese Canzona |
| Smak | |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, sól, chlorek wapnia, podpuszczka, kultury bakterii fermentacji mlekowej [zawierają laktozę (z mleka)], szlachetna pleśń z gatunku penicillium roqueforti |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurial polska sp.z.o.o. ulica i numer: kuklińskiego 17 kod pocztowy i miasto: 30-720 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1274 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |