Ser pleśniowy Lazur Złocisty plastry 100 g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ser Lazur Złocisty o głęboko przerośniętym złocistym miąższu, ma słodkawy smak mleka, ze zdecydowanym posmakiem orzechów i szlachetnej pleśni. Został wzbogacony o aktywne probiotyczne bakterie LA-5®, które wywierają korzystny wpływ na organizm człowieka, zwiększając jego odporność. Świetnie sprawdza się w daniach na bazie makaronów, mięs oraz ryb. Stanowi doskonały składnik sosów i dipów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | Skład: mleko pełne pasteryzowane, sól, barwnik karoten, stabilizator chlorek wapnia, czyste kultury mleczarskie, podpuszczka mikrobiologiczna, szlachetna pleśń Penicillium roqueforti, kultury bakterii probiotycznych Lactobacillus acidophilus LA-5®. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LAZUR - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Ulica i numer: Kaliska 44 Kod pocztowy i miasto: 63-460 Nowe Skalmierzyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1447 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|