Ser pleśniowy Lazur Błękitny plastry 100 g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
SER LAZUR BŁĘKITNY PLASTRY MA GŁĘBOKO PRZEROŚNIĘTY PLEŚNIĄ KRUCHY I KREMOWY MIĄŻSZ, O LEKKO SŁONAWYM SMAKU.POZOSTAWIA , CHARAKTERYSTYCZNĄ DLA TEGO TYPU SERÓW AROMATYCZNĄ OSTRĄ I ZDECYDOWANA NUTĘ, O DELIKATNYM, DŁUGO UTRZYMUJĄCYM SIĘ POSMAKU GRZYBOWYM. ŚWIETNIE PASUJE DO POTRAW WARZYWNYCH, MIĘS, SAŁATEK MIĘSNO-WARZYWNYCH ORAZ JAKO BAZA DO DIPÓW CZY SOSÓW
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | MLEKO PEŁNE PASTERYZOWANE, SÓL, STABILIZATOR CHLOREK WAPNIA,BAKTERIE FERMENTACJI MLEKOWEJ, SZLACHETNA PLEŚŃ PENICILLIUM ROQUEFORTI |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LAZUR - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Ulica i numer: Kaliska 44 Kod pocztowy i miasto: 63-460 Nowe Skalmierzyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1518 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |