Ser kozi BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ser kozi Menikio Organic to biały ser solankowy wytwarzany z ekologicznego mleka koziego zbieranego od wybranych producentów, których bydło jest karmione ekologiczną paszą dostarczaną przez naszą farmę, z dodatkiem podpuszczki, kultury i soli. Dojrzewa przez co najmniej 60 dni, a następnie jest przechowywany w solance, aby zachować cały smak i aromat. Ser, który wywodzi się z naszej bogatej tradycji, ale spełnia również współczesne standardy i trendy zdrowotne.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-4 °C
Składniki
pasteryzowane greckie MLEKO kozie*, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka. *składnik pochodzący z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: MENIKIO
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,22 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1160/280 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15.5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 2.55 g |