Opis szczegółowy
Kerrygold Cheddar oryginalny ser irlandzki twardy o łagodnym smaku. Dojrzewający 3-6 miesięcy. Produkowany z mleka krowiego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczkacz: (mikrobiologiczna). tłuszcz w suchej masie min. 48% |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: granlan sp. zo.o. ulica i numer: chwaszczyńska 200 b kod pocztowy i miasto: 81-571 gdynia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 80 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 416 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1725 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,9 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |