Ser cheddar w plastrach BIO 125 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny półtwardy ser cheddar w plastrach. Idealny na kanapkę lub jako przekąska.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C.
Składniki
pasteryzowane ekologiczne MLEKO krowie, sól, substancja wiążąca (chlorek wapnia), bakterie kwasu mlekowego, drożdże, enzym.
Alergeny
MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: CESVAINE
Kraj pochodzenia: LV
Masa brutto: 0,14 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1455/350 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 1.4 g |