Ser Mazdamer plastry 150g Włoszczowa X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ser Mazdamer plastry 150g. cenione za doskonały smak w funkcjonalnym opakowaniu. Znakomite do przygotowania kanapek oraz fantazyjnych przystawek.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Typ sera | Szwajcarski |
| Gatunek sera | Ementaler |
| Forma | W plastrach |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól spożywcza, stabilizator:chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych(mleko), podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik:karoteny |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Kochanowskiego 1 Kod pocztowy i miasto: 29-100 Włoszczowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1406 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 338 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |