Ser Manouri PDO Hotos porcja 200g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Manouri to owczo-kozi ser grecki o kremowo-białej barwie, fakturą przypominającą sernik, bez skórki. Charakteryzuje się świeżym i łagodnym, mleczny smakiem o lekko cytrusowej nucie. Ser grecki Manouri łatwo się roztapia. To świetna niskotłuszczowa alternatywa dla jogurtu greckiego. Wykorzystywany do wypieku ciast, takich jak spanakopita lub, po skropieniu miodem, do spożywania na śniadanie. Doskonały do deserów, sałatek, zapiekania, gotowania i pieczenia. Można podawać go jako przekąskę, z dodatkiem dżemu. Ser Manouri opiera się na recepturze serów . Produkowany jest z mleka owczego i koziego.
Parametry produktu
| Smak | |
|---|---|
| Składniki | pasteryzowana śmietanka z mleka owczego i koziego, pasteryzowana serwatka z mleka owczego i koziego, sól |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2023-04-08 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 598-9735.06 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 253 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 546 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2260 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 34,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47,5 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |