Ser Łowicki LILIPUT 350g X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Salami |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Kwaśny, Łagodny, Pikantny, Delikatny |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia), kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |